Altıgen Tel Örgü

Altıgen Tel Örgü

Altıgen tel örgü, aynı boyutlarda altıgen şekillerin birleşmesiyle/örülmesiyle oluşan bir tel çit sistemidir. Petek çit veya petek tel örgü olarak ta adlandırılmaktadır. Malzeme olarak sıcak daldırma galvanizli tel kullanılmaktadır.

POMETAL Tel Çit ve Çimenli Çit Sistemleri olarak, 3 grupta Silver, Gold, Platinum isimlerinde altıgen tel örgü imalatı yapmaktayız.

Silver Altıgen Tel Örgü

shadow
altigen-tel-orgu-silver-Pometal
shadow

Gold Altıgen Tel Örgü

shadow
altigen-tel-orgu-gold-Pometal
shadow

Platinum Altıgen Tel Örgü

shadow
altigen-tel-orgu-platinum-Pometal1
shadow

Altıgen galvanizli tel örgülü çitlerimizin göz aralıkları 60mm (Platinum), 70mm (Gold) ve 80mm (Silver) olarak ve tel kalınlığı (çapı) 1.30mm, 1.4mm ve 1.5mm +-0,10mm olarak 20m’lik toplar halinde örülmektedir.

Altıgen tel örgülerin kullanım alanları

Altıgen tel örgü çitler diğer tel çitlere nazaran daha ekonomiktir. Bu çitler genellikle bahçe, mera, arsa, tarlaların etrafının çevrilmesinde; Fidanlıklarda ve ağaç dikim bölgelerinde, küçükbaş ve büyükbaş hayvanların güvenliğinde; Yabani hayvanların bağ, bahçe ve tarlalara geçişini engellemekte kullanılır. Kafes ve kümes yapımında da kullanılmaktadır.

Ayrıca, asfalt, beton ve duvar sıvası öncesinde; Dere, ırmak, göl çevrelerinde; heyelan alanlarında taş ve kaya tutucu olarak (gobion tel örgü) amaçlıda kullanılmaktadır.

POMETAL altıgen tel örgü fiyatları için lütfen 02163123108 numaralı telefon numaramızdan iletişime geçiniz.

shadow

Bu yazıyı Paylaş

Sorular Genelde aynı gün içerisinde cevap verilir.

Soruya kapalı