Hakkımızda

Yaşamın değerini bilerek dünyaya değer katmaktır.

pometalTelCitFirmasi
shadow

POMETAL Tel Çit Hakkında

P

OMETAL Tel Çit örme sektöründeki bilgi, güven, devamlılık, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla hizmetlerine sektörde yeni ve modern makinelerle donatılmış imalathanemiz deneyimli ekibimizle sektörde daha kaliteli ve standartlara uygun, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak düzeyde üretimler yapıyoruz.

POMETAL üretim felsefesine göre öncelikli olan müşterilerin güvenliği ve ürünlerimizin sağlamlığı göz önünde bulundurularak üretim yapıyoruz.

Kaliteli Üretim: Üretim aşamasında seçilen tüm malzemenin standartlar dahilinde olması, ham madde seçiminden boya kimyasallarına kadar maddenin tek tek güvenlik ve sağlamlılık açısından üstün bir kaliteye sahip olması, bizim üretim sürecindeki önceliklerimizdir.

Estetik ve İşlevsellik; POMETAL için estetik görünüm ve işlevsellik öncelikli olup bu niteliklerin devamı için uzman ekip tarafından montajı yapılmaktadır.Bu konuda ki bilgilerimizi ve tecrübemizi sizlerle paylaşarak, işimizi en iyi şekilde yapmaktayız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

POMETAL Tel Çit Sistemleri ile Yapınıza Değer Katmak için

shadow

Neden Biz?

1. Fabrikadan Uygun Fiyat

1000 m2 büyüklüğündeki fabrikamızda ürettiğimi tel çit ve ferforje ürünlerini toptan fiyatı müşterilerimize sunuyoruz. Kredi Kartı ile de ödeme yapabilirsiniz.

2. %100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bina veya arsalarına uygun tel çit veya ferforje ürünlerin imalatını yapıyor ve 1. sınıf işçilik ile montajını yapıyoruz.

3. İşinde Uzman ve Tecrübeli Personel

25 yıllık iş tecrübemizle personelimiz yetiştiriyoruz. Personelimizi imalat, iş güvenliği ve sağlığı ile ilgili kurslara katılmalarını sağlıyoruz.
Personelimizin hepsi alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır.

4. Mülkünüz de Keşif *

İstanbul ve Marmara Bölgesinde iş yoğunluğuna bağlı olarak 3 gün içerisinde keşif yapıp , projelendirmesini yapıyoruz.

5. Garanti

İmalatını yaptığımız tüm ürünlerdeki malzemeler TSE onaylı dır. Ayrıca 2 yıl montaj hatalarına garanti vermekteyiz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

M

İSYONUMUZ
Yenilikleri takip ederek, dünya standartlarında çevre dostu ürünler üretmektir. Öncü kimliğiyle çalışanların ve iş ortaklarının yaşam standartlarına katkı sağlamaktır. İhracatı yatırıma dönüştürerek istihdam arttırmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır

V

İZYONUMUZ
Çağımızda baş döndürücü bir hızla artan teknolojik gelişmelerin alanımızdaki yansımalarını sizlere mümkün olan en kısa sürede ve evrensel biçimde aktararak; kendisi, çalışanları ve toplum için sürekli yeni değerler üretmektir.